• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

56 dostępnych 17 rezerwacji Oferty mieszkań: 1-30 / 73

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena
Apartamenty w Baczyńskiego w Ełku

Apartamenty Baczyńskiego

ul. Baczyńskiego 3

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

01

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 85,56 m2
  • Ilość pokoi 3

2 łazienki, 2 loggie, aneks, taras

Cena

684 480 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

02

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 51,42 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, taras

Cena

411 360 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

03

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 51,81 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, taras

Cena

414 480 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

04

Rezerwacja
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 55,38 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, taras

Cena

443 040 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

05

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 47,31 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, taras

Cena

378 480 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

06

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 73,37 m2
  • Ilość pokoi 3

3 loggie, aneks, garderoba

Cena

586 960 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

07

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 97,72 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 loggie, osobna kuchnia

Cena

781 760 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

08

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 51,25 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks

Cena

410 000 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

09

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 68,93 m2
  • Ilość pokoi 3

2 loggie, aneks

Cena

551 440 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

10

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 72,90 m2
  • Ilość pokoi 4

2 loggie, aneks, garderoba

Cena

583 200 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

11

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 81,36 m2
  • Ilość pokoi 3

2 łazienki, 3 loggie, garderoba, osobna kuchnia

Cena

650 880 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

12

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 97,56 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 loggie, osobna kuchnia

Cena

780 480 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

13

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 51,12 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks

Cena

408 960 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

14

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 68,77 m2
  • Ilość pokoi 3

2 balkony, aneks

Cena

550 160 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

16

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 81,17 m2
  • Ilość pokoi 3

2 łazienki, 3 loggie, garderoba, osobna kuchnia

Cena

649 360 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

17

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 97,56 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 loggie, osobna kuchnia

Cena

780 480 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

18

Rezerwacja
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 51,12 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks

Cena

408 960 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

22

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 151,90 m2
  • Ilość pokoi 5

2 garderoby, 2 łazienki, 2 pom. gospodarcze, aneks, dwupoziomowe, pralnia

Cena

1 215 200 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

23

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 94,33 m2
  • Ilość pokoi 4

2 garderoby, 2 łazienki, 3 tarasy, aneks, dwupoziomowe

Cena

754 640 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 3

24

Dostępne
  • Klatka
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 89,38 m2
  • Ilość pokoi 4

2 garderoby, 2 łazienki, 3 tarasy, aneks, dwupoziomowe

Cena

715 040 zł

(8 000,00 zł/m2)

Przewidywane zakończenie prac – kwiecień 2022.

Pobierz kartę mieszkania

Osiedle Pogodne

ul. Wojska Polskiego 78

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/01

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 73,44 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks

Cena

396 576 zł

(5 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/05

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 81,24 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

430 572 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/06

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 73,25 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks

Cena

395 550 zł

(5 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/10

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 81,12 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

429 936 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/11

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 73,17 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks

Cena

395 118 zł

(5 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/15

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 81,06 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

429 618 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/16

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 72,81 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks

Cena

393 174 zł

(5 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/20

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 80,78 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

428 134 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/25

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 80,74 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

427 922 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/27

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 43,29 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

259 740 zł

(6 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania
1 2 3 Następna

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2

Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 9:00 – 14:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

Na wynajem:
apartamentgrancanaria.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie