• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

56 dostępnych 17 rezerwacji Oferty mieszkań: 31-60 / 73

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena

Osiedle Pogodne

ul. Wojska Polskiego 78

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

A/30

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro V
  • Powierzchnia 80,74 m2
  • Ilość pokoi 4

aneks, balkon

Cena

427 922 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/31

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 81,88 m2
  • Ilość pokoi 4

3 balkony, garderoba, osobna kuchnia

Cena

433 964 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/33

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 49,34 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, garderoba, osobna kuchnia

Cena

296 040 zł

(6 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/34

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 58,19 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia, spiżarnia

Cena

343 321 zł

(5 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/35

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 81,75 m2
  • Ilość pokoi 4

3 balkony, garderoba, osobna kuchnia

Cena

433 275 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/38

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 58,09 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia, spiżarnia

Cena

342 731 zł

(5 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/39

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 81,49 m2
  • Ilość pokoi 4

3 balkony, garderoba, osobna kuchnia

Cena

431 897 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/43

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 81,40 m2
  • Ilość pokoi 4

3 balkony, garderoba, osobna kuchnia

Cena

431 420 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/44

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 43,28 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

259 680 zł

(6 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/45

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 49,10 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, garderoba, osobna kuchnia

Cena

294 600 zł

(6 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/46

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 57,85 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia, spiżarnia

Cena

341 315 zł

(5 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/47

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 81,40 m2
  • Ilość pokoi 4

3 balkony, garderoba, osobna kuchnia

Cena

431 420 zł

(5 300,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/48

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 43,28 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

259 680 zł

(6 000,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -D- ul. Wojska Polskiego 78

B/50

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 57,82 m2
  • Ilość pokoi 2

balkon, osobna kuchnia, spiżarnia

Cena

341 138 zł

(5 900,00 zł/m2)

Planowane oddanie mieszkań – koniec maja 2023.

Pobierz kartę mieszkania
ul. Fieldorfa-Nila 6 w Ełku - wizualizacja budynku H

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 6

Budynek -H- ul. Fieldorfa-Nila 6

PM/01

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piwnica
  • Powierzchnia 105,28 m2
  • Ilość pokoi 2

lokal gospodarczy: 2 pom. gospodarcze

Cena

647 472 zł

(6 150,00 zł/m2)

Polecamy

Planowane oddanie budynku – marzec 2022.

Pobierz kartę lokalu

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 8

Budynek -I- ul. Fieldorfa-Nila 8

21

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 79,51 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks, dach zielony

Cena

588 374 zł

(7 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – styczeń 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -I- ul. Fieldorfa-Nila 8

22

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 70,47 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, dach zielony

Cena

542 619 zł

(7 700,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – styczeń 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -I- ul. Fieldorfa-Nila 8

23

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 70,40 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, dach zielony

Cena

542 080 zł

(7 700,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – styczeń 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -I- ul. Fieldorfa-Nila 8

24

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 77,21 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, aneks, dach zielony

Cena

571 354 zł

(7 400,00 zł/m2)

Planowane oddanie budynku – styczeń 2023.

Pobierz kartę mieszkania

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 4

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/01

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 65,76 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

427 440 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/02

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 39,52 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

260 832 zł

(6 600,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/05

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 39,30 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

259 380 zł

(6 600,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/06

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 93,00 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, 2 łazienki, aneks, garderoba, pralnia

Cena

558 000 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/08

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 39,17 m2
  • Ilość pokoi 2

2 łazienki, aneks, balkon, garderoba, pralnia

Cena

258 522 zł

(6 600,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/14

Rezerwacja
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 39,08 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

257 928 zł

(6 600,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

A/15

Dostępne
  • Klatka A
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 91,55 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, aneks, balkon, garderoba, pralnia

Cena

549 300 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/21

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 65,78 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

427 570 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/24

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 64,95 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

422 175 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/25

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 65,76 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

427 440 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/28

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 64,87 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

421 655 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania
Poprzednia 1 2 3 Następna

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2

Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 9:00 – 14:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

Na wynajem:
apartamentgrancanaria.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie