• O inwestycji
    • mieszkania Ełk - Nowe Miasto ul. Nila 1
      Nowe Miasto w Ełku
      • Mieszkania
      • O inwestycji
      • Etapy realizacji
    • mieszkania w Grajewie - Osiedle Pogodne

MIESZKANIA

56 dostępnych 17 rezerwacji Oferty mieszkań: 44-73 / 73

Sortuj po: Sortuj po: Piętro Metraż Pokoje Cena

Nowe Miasto

ul. Fieldorfa-Nila 4

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/29

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 65,56 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

426 140 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/30

Rezerwacja
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 47,86 m2
  • Ilość pokoi 2

aneks, balkon

Cena

315 876 zł

(6 600,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

B/32

Dostępne
  • Klatka B
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 80,57 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon, garderoba

Cena

483 420 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/38

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Parter
  • Powierzchnia 84,83 m2
  • Ilość pokoi 4

2 balkony, 2 łazienki, aneks

Cena

508 980 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/39

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 59,82 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

388 830 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/41

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro I
  • Powierzchnia 85,55 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 balkony, aneks

Cena

513 300 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/42

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 59,82 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

388 830 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/43

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 54,61 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

354 965 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/44

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro II
  • Powierzchnia 85,44 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 balkony, aneks

Cena

512 640 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/45

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 59,73 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

388 245 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/47

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro III
  • Powierzchnia 85,24 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 balkony, aneks

Cena

511 440 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/48

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 59,73 m2
  • Ilość pokoi 3

aneks, balkon

Cena

388 245 zł

(6 500,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania

Budynek -J- ul. Fieldorfa-Nila 4

C/50

Dostępne
  • Klatka C
  • Kondygnacja Piętro IV
  • Powierzchnia 83,93 m2
  • Ilość pokoi 4

2 łazienki, 3 balkony, aneks

Cena

503 580 zł

(6 000,00 zł/m2)

W przygotowaniu…

Pobierz kartę mieszkania
Poprzednia 1 2 3

Polityka rezerwacji oraz cenowa mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 7 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 7 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Ceny mieszkań podane na stronie mogą ulec zmianie w przypadku wzrostu cen materiałów budowlanych – nie dotyczy to mieszkań na które zostały podpisane umowy deweloperskie.

Naszą siłą jest solidne wykonanie i gwarancja jakości

Sprzedaż mieszkań

Zapraszamy do biura w Ełku
na ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2

Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 9:00 – 14:00

telefon: 87 610-84-94
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

Na wynajem:
apartamentgrancanaria.pl

DEVELOPER WASILEWSKI. Solidna i godna zaufania firma.

„DEVELOPER WASILEWSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to firma rodzinna, która istnieje od 1990 roku. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyliśmy zaufanie klientów i w krótkim czasie znaleźliśmy się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Wiedza, jaką od lat gromadzimy pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane, co powoduję, że w wybudowanych budynkach sprzedajemy w pierwszym roku do 80% mieszkań. Naszym atutem jest pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których wygodnie się żyje.  Więcej o firmie

Nasi sprzedawcy